Attorney General's Chambers

  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
  • red color
  • default color
  • green color
  • lilac color
  • turquoise color
Bahasa Malaysia
AGC Portal
Select a news topic from the list below, then select a news article to read.

Conference International Investment Disputes: Best Practises for Treaty Negotiation and case Management

Emel Cetak
There are no translations available.

Conference International Investment Disputes: Best Practises for Treaty Negotiation and case Management

 

Majlis Anugerah Inovasi dan Anugerah Perkhidmatan Cemerlang 2009 Jabatan Perdana Menteri, 31 Mei 2010

Emel Cetak
There are no translations available.

Majlis Anugerah Inovasi dan Anugerah Perkhidmatan Cemerlang 2009 Jabatan Perdana Menteri, 31 Mei 2010

 

1st Stage Audit 'Adequacy Audit MS 9001:2008' Appellate and Trial Division by Auditor from Certification International, 5 May 2010

Emel Cetak
There are no translations available.

1st Stage Audit 'Adequacy Audit MS 9001:2008' Appellate and Trial Division by Auditor from Certification International, 5 May 2010

 

Seminar on Practical Approaches to Forensic Accounting, Dewan Tan Sri Abdul Kadir Yusuf, 14-15 July 2010

Emel Cetak
There are no translations available.

Seminar on Practical Approaches to Forensic Accounting, Dewan Tan Sri Abdul Kadir Yusuf, 14-15 July 2010

 

Promotion/Transfer Order list of Management & Professional Officers for June 2010

Emel Cetak
There are no translations available.

No.
Name
From
To
Effective Date
1. Nor Hasniah binti Ab. Razak
Gred L48
Peguam Kanan Persekutuan
Unit Perancang Ekonomi
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya

Peguam Kanan Persekutuan
Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS)
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Gred L48

1 June 2010

2. Iskandar Shah bin Ibrahim
Gred L48
Peguam Kanan Persekutuan
Unit Kerjasama Awam Swasta (UKAS)
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Pengarah
Bahagian Perkhidmatan Perundangan
Suruhanjaya Syarikat Malaysia
Kuala Lumpur
Gred 58

(Secara Pinjaman)

1 June 2010

3. Azman bin Ahmad
Gred L54
Penasihat Undang-Undang
Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia
Putrajaya
Setiausaha
Suruhanjaya Integriti Agensi Penguatkuasaan
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Gred Utama C

(Secara Pertukaran Sementara)

1 June 2010

4. Ruzaimah binti Mohd Ridzuan
Memangku Gred L52
Peguam Kanan Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Peguam Kanan Persekutuan
Unit Guaman
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Kedah
Memangku Gred L52

1 June 2010

5. Nur Azzuin binti Abdul Moati
Gred L41 (Kontrak)
Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Guaman Pulau Pinang)
Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Guaman Pulau Pinang)

1 June 2010

6. Zulezah binti Baharoldin
Gred L41(Kontrak)
Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putarajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Guaman Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)
Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

7. Nur Farhana binti Hashim Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

8. Thilaga a/p Shanmugam Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

9. Siti Asmah binti Zainal Ariffin Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

10. Nithtia a/p Sivasamy Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

11. Loon Jia Yin Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

12. Nurhafiza binti Haron Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

13. Rozianti binti Mohamed Hanaphi Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

1 June 2010

14. Lee Boon Koon Lantikan baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Guaman Melaka)

1 June 2010

15. Cynthia Noor Hazean binti Sulaiman Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
L41

1 June 2010

16. Siti Norhasliza binti Md Ali Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

17. Siti Rahaiza binti Razali Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

18. Khalijah binti Mohd Khalid Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak
Gred L41

1 June 2010

19. Norazlina binti Razali Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Guaman Negeri Pahang)

1 June 2010

20. Nurhanim binti Mohamed Daud Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lampur
Gred L41

1 June 2010

21. Malarselvi a/p Sanmugan Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Luar Negeri
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

22. Michelle Hon Suhuey Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

23. Aza Fyreen binti Abdul Aziz Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Dalam Negeri
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

24. Zaileen Nadia binti Zubir Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

25. Norsyakirah binti Che Hashim Lantikan Baru Peguam Undang-Undang
Unit Kerjasama Awam Swasta
(UKAS)
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

26. Nor Shakira binti Zainal Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

27. Maarbalqish binti Maaroff Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat (Syariah)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

28. Nurun Nazifah binti Muhammad Iyen Atim Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat (Syariah)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

29. Gogilavani a/p Arumugam Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Jawatan Kumpulan)

1 June 2010

30. Gurdial Singh a/l Ranjit Sing Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

31. Ariff Firman bin Mohd Sidek Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Bahagian Pendakwaan)

1 June 2010

32. Mohd Haziq Dhiyauddin bin Razali Lantikan Baru

Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

33. Muhamad Abu Hassan bin Ramli Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

34. Petrina Tan Jin Yin Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Peneylidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

35. Lidawati binti Mohd Aris Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred l41

1 June 2010

36. Davinderjit Kaur Gill Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Perbicaraan dan Rayuan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Jawatan Kumpualan)

1 June 2010

37. Izazi binti Muhamedin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)

1 June 2010

38. Siti Aisyah binti Ahmad Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)

1 June 2010

39. Deepa Nair a/p Thevaharan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

40. Haffiza binti Jemali Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)

1 June 2010

41. Hamidi bin Mohd Noh Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)

1 June 2010

42. Mohd Farez bin Rahman Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Perlis)

1 June 2010

43.

Hafizah binti Abdul Hamid

Lantikan Baru

Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi
Selangor
Gred L41

1 June 2010

44. Nor Azian binti Mohd Zamri Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi
Selangor
Gred L41

1 June 2010

45. Nurul Nadia binti Azman Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi
Selangor
Gred L41

1 June 2010

46. Sumayyah binti Fauzi Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi
Selangor
Gred L41

1 June 2010

47. Lee May Lin Lantikan Baru Penolong Pengarah
Jabatan Bantuan Guaman Kedah
Gred L41

1 June 2010

48. Noor Asyikin binti Hashim Lantikan Baru Penolong Pengarah
Jabatan Bantuan Guaman
Pahang
Gred L41

1 June 2010

49. Faezahnoor binti Hassan Lantikan Baru Penolong Pengarah
Jabatan Bantuan Guaman
Terengganu
Gred L41

1 June 2010

50. Norsalihah binti Sulaiman Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Jabatan Imigresen Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

51. Noordini binti Mohd Azahar Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

52. Shukor bin Abu Bakar Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Jabatan Peguam Negara
Sabah
(Mahkamah Majistret Tawau)
Gred L41

1 June 2010

53. Azizah binti Hassan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Jabatan Peguam Negara
Sarawak
(Mahkamah Sesyen Kuching)
Gred L41

1 June 2010

54. Shahidah Muslim binti Roslan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Jabatan Peguam Negara
Sarawak
(Mahkamah Sesyen Miri)
Gred L41

1 June 2010

55. Atiqah binti Mohamed @ Mohamad Saim Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Penjara Malaysia
Selangor
Gred L41

1 June 2010

56. Natasya binti Nazar Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Dalam Negeri
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

57. Choo Huey Ting Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
Gred L41
(Mahkamah Majjistret Petaling Jaya)

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)

1 June 2010

58. Mageswary a/p Subramaniam Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Kerja Raya
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

59. Nur Faizah binti Abdul Sani Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Kerja Raya
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

60. S.K Loges a/p Kesavan Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Penerangan
Komunikasi dan Kebudayaan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

61. Saidatul Akmar binti Suberi Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Perusahaan, Perladangan dan Komoditi Putrajaya

1 June 2010

61. Purnima a/p Selvarajah Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Perumahan Negara
Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

62. Erma Wani binti Ahmad Keflee Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Tenaga, Teknologi Hijau dan Air Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

63. Wan Shahida binti Wan Omar Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Kementerian Perdaganagn Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

64. Mohd Safri bin Mohammed Na'aim Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

65. Nadziah binti Idris Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan
Putrajaya

1 June 2010

66. Hidayatul Marikha binti Mohd Zuki Lantikan Baru Timbalan Pendakwaan Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan Putrajaya
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

67. Fahirah Norjihan binti Mokhtar Lantikan Baru Timbalan Pendakwaan Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan Putrajaya
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

68. Sheelasheena Damian Lantikan Baru Timbalan Pendakwaan Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan Putrajaya
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

69. Syahriah binti Shapiee Lantikan Baru Timbalan Pendakwaan Raya
Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan Putrajaya
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

70. Norazlinawati binti Mohd Arshad Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Terengganu
(Mahkamah Majistret Besut/Setiu)

1 June 2010

71. Wan Farrah Farriza binti Wan Ghazali Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
Gred L41

1 June 2010

72. Suzanne ak tiyon Bimen Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
Gred L41

1 June 2010

73. Suhaizah binti Zakaria Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
Gred L41

1 June 2010

74. Mahmoodah binti Abdul Latif Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Melaka
(Mahkamah Majistret Melaka Tengah)
Gred L41

1 June 2010

75. Karthiyayini a/p Ambualagan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Kulai)
Gred L41

1 June 2010

76. Kartini binti Kasran Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Muar)
Gred L41

1 June 2010

77. Norafiah binti Saini Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen batu Pahat)
Gred L41

1 June 2010

78. Safiah binti Abdul Aziz Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Johor
(Mahkamah Majistret Batu Pahat)
Gred L41

1 June 2010

79. Amira Sariyati binti Zainal Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Johor Bharu)
Gred L41

1 June 2010

80. Norashikin binti Ibrahim Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Pontian)
Gred L41

1 June 2010

81. Farah Wahida binti Md Nor Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Melaka
(Mahkamah Majistret Melaka)
Gred L41

1 June 2010

82. Atiqah Liyana binti Shahrir Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pahang
(Mahkamah Sesyen Raub)
Gred L41

1 June 2010

83. Ellyna binti Othman Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pahang
(Mahkamah Majistret Temerloh)
Gred L41

1 June 2010

84. Noor Svetlana binti Mohd Noor Nordin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pahang
(Mahkamah Sesyen Kuantan)
Gred L41

1 June 2010

85. Mohamad Suffian bin Ja'afar Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Perak
(Mahkamah Sesyen Teluk Intan)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Bahagian Pendakwaan)

1 June 2010

86. Wahidah binti Zainal Abidin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Perak
(Mahkamah Majistret Taiping)
Gred L41

1 June 2010

87. Nazratul Natrah binti Mohd Yusuf Lantikan Baru Timbalana Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Perak
(Mahkamah Sesyen Taiping)
Gred L41

1 June 2010

89. Nur Laila binti Mohamed Nazil Lantika Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Perak
(Mahkamah Sesyen Ipoh)
Gred L41

1 June 2010

90. Nurul Izalina binti Rajaai Lantikan Baru Timbalan Pendakwaan Negeri Unit Pendakwaan Negeri Perak
(Mahakamh Majistret ipoh)
Gred L41

1 June 2010

91. Mohd Firdaus bin Abu Hanipah Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Sesyen Georgetown)
Gred L41

1 June 2010

92. Jaya Prem a/l Gopal
Krishnan
Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Pulau Pinang
(Mahkamah Sesyen Georgetown)
Gred L41

1 June 2010

93. Mohd Faisal bin Md Noor Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Pulau Pinang
(Mahkamah Sesyen Georgetown)
Gred L41

1 June 2010

94. Nor Azilah binti Mat Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41

1 June 2010

95. Siti Noor Mazrah binti Ahmad
Din
Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Putrajaya)
Gred L41

1 June 2010

96. Siti Balkiah Abdul Yazaid Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistet Petaling
Jaya)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Kelantan)

1 June 2010

97. R. Kalaiyarasi alp
Rajasekaran
Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Terengganu)

1 June 2010

98. Salwa Asmary bt Abdul
Rahim
Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Terengganu)

1 June 2010

99. Hernani bt Baharudin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Sesyen Subang
Jaya)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Sembilan)

1 June 2010

100. Nadiah bt Malek Fauzi Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistet Ampang)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Kelantan)

1 June 2010

101. Zhafran Rahim bin Hamzah Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-
Undang Negeri Selangor
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Kelantan)

1 June 2010

102. Shah Rizal binti Abdul Manan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Petaling
Jaya)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Terengganu)

1 June 2010

103. Noor Fadzlin binti Abd Zawawi Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Zawawi Unit Pendakwaan Negeri
Negeri Sembilan
(Mahkamah Majistet
Port Dickson)
Gred L41

1 June 2010

104. Nabilah binti Ahmad Po'ad Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

105. Norasyikin binti Ahmad Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
(Mahkamah Majistret
Kuala Lumpur)
Gred L41

1 June 2010

106. Shashitah binti Mohamed Hanifa Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari
Pendakwaan Negeri Sarawak)

1 June 2010

107. Mohd Faizal bin Abdul Rahman Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Pahang)

1 June 2010

108. Nurmadiana binti Mamat Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit
Pendakwaan Negeri Sarawak)

1 June 2010

109. Kamaliza binti Md Zain Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Pejabat Pengarah Tanah dan
Galian, Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

110. Fadzillah binti Mohamad Ossman Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan
Rasuah Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

111. Mohd Shahrullah Khan bin
Nawab Zadah Khan
Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan
Rasuah Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

112. Nafhatun binti Mohd Pozi Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan
Rasuah Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

113. Noor Fazlin binti Hamdan Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan
Rasuah Malaysia
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

114. Syarifah Fatimah Azura binti
Wan Ali
Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Tribunal Tuntutan Pembeli
Rumah
Kementerian Perumahan dan
Kerajaan Tempatan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

115. Nadiatul Syima binti Ismail Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Tribunal Tuntutan Pembeli
Rumah
Kementerian Perumahan dan
Kerajaan Tempatan
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

116. Kameswary a/p
Ramasamy
Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

117. Naveena Kaur Gill a/p
Jasmeeth
Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Sahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

118. Lim Khiam Ing Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

1 June 2010

119. Tuah bin Yussof
Gred N41
Lantikan Baru Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

1 June 2010

120. Anita binti Hashim
Gred L41
Lantikan Baru Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

1 June 2010

121. Roseliza binti Din
Gred N41
Lantikan Baru Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

1 June 2010

122. Jamali bin Jalaluddin
Gred N41
Lantikan Baru Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

1 June 2010

123. Chia Huey Ting
Gred N41
Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Kementerian Kerja Raya
Kuala Lumpur
Gred L41

1 June 2010

124. Halijah binti Othman
Memangku Gred S52
Ketua Penolong Pengarah Kanan
Seksyen Pusat Sumber
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

Timbalan Pengarah Bahagian Pengurusan
Seksyen Pusat Sumber
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

Memangku Gred S54
(secara Khas Untuk Penyandang)
dengan bayaran elaun Memangku
Gred S54

 7 June 2010

125. W Bukhari bin W Mohd Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

14 June 2010

126. Roslan bin Abu Bakar
Gred Utama C
Ketua Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Selangor
Ketua Cawangan Wilayah
Persekutuan Kuala Lumpur
Jabatan Peguam Negara
Kuala Lumpur
Gred Utama C

16 June 2010

127. Chan Seong Gnoh
Gred Utama C
Penasihat Undang-Undang
Kementerian Luar Negeri
Putrajaya
Timbalan Penggubal Undang-Undang Parlimen II
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama C

16 June 2010

128. Alice Loke Yee Ching
Gred Utama C
Ketua Cawangan wilayah
Persekutuan
Kuala Lumpur
Jabatan Peguam Negara
Kuala Lumpur
Jawatan Khas
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred UtamaC

16 June 2010

129. Juneaidah binti Haji Abdul Rahman
Gred Utama C
Timbalan Penggubal Undang-Undang Parlimen II
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Penggubal Undang-Undang Parlimen I
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama C

16 June 2010

130. Mohd. Azari bin Harun
Gred L54
Ketua Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Kedah

Ketua Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Selangor
Gred L54

(Secara Khas Untuk Penyandang Gred Utama C)

16 June 2010

131. Donald Joseph Franklin
Gred L54

Ketua Unit
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

Penasihat Undang-Undang
Kementerian Luar Negeri
Putrajaya
Gred L54

16 June 2010

132. Chong Li Lian
Gred L44
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L48)
Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Kanan Persekutuan
Unit Perancang Ekonomi
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Gred L44
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L48)

16 June 2010

133. Ana Rozana binti Mohd Nor
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Sembilan
(Mahkamah Sesyen Kuala Pilah)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
(Mahkamah Sesyen)
Gred L41

16 June 2010

134. Jaizah binti Jaafar Sidek
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka(Mahkamah Sesyen Melaka)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
Gred L41

16 June 2010

135. Intan Nor Hilwani binti Mat Rifin
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Terengganu
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kelantan
(Mahkamah Sesyen Kota Bharu)
Gred L41

16 June 2010

136. Asma Nadiah binti Abd. Rahman
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
Gred L41

16 June 2010

137. Muhammad Fadhli bin Mat Sutris
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Muar)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Muar)
Gred L41

16 June 2010

138. Asmah binti Azhari
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kelantan
(Mahkamah Majistret Gua Musang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kelantan
(Mahkamah Sesyen Kota Bharu)
Gred L41

16 June 2010

139. Fazril Sani bin Mohamed Fadzil
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
(Mahkamah Majistret Alor Setar)
Gred L41

16 June 2010

140. Mazri bin Mohamed
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Johor Bahru)
Gred L41

16 June 2010

141. Mohd Fazaly Ali bin Mohd Ghazaly
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Sesyen Segamat)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Tinggi Johor Bahru)
Gred L41

16 June 2010

142. Mohd Fuad bin Abdul Aziz
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Selangor
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Johor Bahru)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Johor Bahru

16 June 2010

143. Suzana binti Abdul Latiff
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

144. Nur Diyana binti Ismail
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

145. Wan Zuraida binti Wan Nawan
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

146. Kamalia binti Yahdi
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

147. Norhani binti Mohamad Adzhar
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Klang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

148. Ahmad Kamal bin Roslan
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

149. Zuraini binti Ab Hamid
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Tinggi Shah Alam)
Gred L41

16 June 2010

150. Khairunnisa Hazwani binti Omar
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Ampang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Ampang)
Gred L41

16 June 2010

151. Nurul Maisarah binti Kamal
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Klang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41

16 June 2010

152. Haderiah binti Siri
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
(Mahkamah Majistret Kuala Lumpur)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
(Mahkamah Sesyen Kuala Lumpur)
Gred L41

16 June 2010

153. Nur Aida binti Zainuddin
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Unit Jenayah Perdagangan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

16 June 2010

154. Nurshuhaida binti Zainal Azahar
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Kedah)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Unit Jenayah Perdagangan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

16 June 2010

155. Nuur Fakhizaa binti Abu Bakar
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Unit Jenayah Perdagangan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

16 June 2010

156. Haslinda binti Ismail
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka(Mahkamah Majistret Melaka Tengah)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka
(Mahkamah Sesyen Melaka Tengah)
Gred L41

16 June 2010

157. Ifa Sirhu samsudin
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka(Mahkamah Majistret Melaka Tengah)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka
(Mahkamah Sesyen Melaka Tengah)
Gred L41

16 June 2010

158. Zhafran Rahim Hamzah
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Petaling Jaya)
Gred L41

16 June 2010

159. Mohd Haziq Dhiyauddin bin Razali
Gred L41
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Bhgn Pendakwaan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pelucuthakan Harta
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

16 June 2010

160. Ariff Firman bin Mohd Sidek
Gred L41
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Bhgn Pendakwaan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak
(Mahkamah Majistret Ipoh)
Gred L41

16 June 2010

161. Muhammad Abu Hassan bin Ramli
Gred L41
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Bhgn Pendakwaan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

16 June 2010

162. Choo Hueay Ting
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Am Dan Jenayah Seksual
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Gred L41

16 June 2010

163. Suhaizah binti Zakaria
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kedah
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
(Mahkamah Sesyen Kuala Lumpur)
Gred L41

16 June 2010

164. R. Kalaiyasari a/p Rajasekaran
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Shah Alam)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Terengganu)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Terengganu)
Gred L41

16 June 2010

165. Siti Balkiah binti Abdul Yazaid
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Kajang)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Gred L41

16 June 2010

166. Kartini binti Kasran
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Muar)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Muar)
Gred L41

16 June 2010

167. Deepa Nair a/p Thevaharan
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kedah)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Narkotik
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kedah)
Gred L41

16 June 2010

168. Haffiza binti Jemali
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Narkotik
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

16 June 2010

169. Hamidi bin Mohd Noh
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Perdagangan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Gred L41

16 June 2010

170. Izazi binti Muhamedin
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Am Dan Jenayah Seksual
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Gred L41

16 June 2010

171. Mohd Farez bin Rahman
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pelucuthakan Harta
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Gred L41

16 June 2010

172. Siti Aisyah binti Ahmad
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
(Mahkamah Majistret
Kuala Lumpur)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Perlis)
Gred L41

16 June 2010

173. Norasyikin binti Ahmad
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
(Mahkamah Majistret Kuala Lumpur)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur
(Mahkamah Sesyen Kuala Lumpur)
Gred L41

16 June 2010

174. Muhammad Shukri bin Hussain
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Sembilan
(Mahkamah Majistret Kuala Pilah)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Sembilan
(Mahkamah Sesyen Kuala Pilah)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

175. Hashley bin Tajudin
Gred L41 (Kontrak)

Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Perdagangan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

176. Muhammad Al-Hirzan bin Mahamad Akhir
Gred L41 (Kontrak)
Peguam Persekutuan
Kementerian Belia Dan Sukan
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

177. Fara Zaila binti Abdullah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Persekutuan
Kementerian Belia Dan Sukan
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

178. Anis Wahidah binti Mohamad
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

179. Saravanam a/l Kuppusamy
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Teluk Datok)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kelantan)

16 June 2010

180. Terence Toh Chee Kitt
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

181. Nasuhah binti Mohamed Ali
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Persekutuan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

182. Nurfaida binti Mohd Rashidee
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Persekutuan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

183. Siti Hajar binti Alias
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kedah)
Timbalan Pendakwa Raya
Pejabat Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah
Persekutuan Kuala Lumpur
(Mahkamah Majistret Kuala Lumpur)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Kedah)

16 June 2010

184. Arunjothy a/p M. Selvaraju
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Selayang)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

185. Chong Yin Xin
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

186. Chuah Shyue Chien
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

187. Farra Nor Azura binti Jumuddin
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Ampang)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

188. Hajratul A'in binti Jaafar
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pelucuthakan Harta
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

189. Noor Hashimah binti Hamzah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Butterworth)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

190. Puteri Iskandariah binti Md Tahir
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

191. Shaarmini a/p ArJunean
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Muar)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

192. Siti Fatimah binti Yahya
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Subang Jaya)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

193. Siti Rohaida binti Che Hamid
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Am dan Jenayah Seksual
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

194. Zara Aina binti Mohd Zawawi
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

195. Choong Kak Sen
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

196. Selvaranjini a/p Selvarajah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Georgtown)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

197. Ooi Chean Ling
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Narkotik
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

198. Charanjit Singh a/l Mahinder Sngh
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Balik Pulau)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

199. Chew Zi Xian
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah
Persekutuan Kuala Lumpur
(Mahkamah Majistret Kuala Lumpur)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

200. Dzul Iswari bin Mohd Jaafar
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

201. Izwan Ariff bin Ibrahim
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

202. Khazrin Haffiz bin Khalil
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

203. Mark Kenneth Netto
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Ipoh)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

204. Mohd 'Afif bin Ali
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

205. Mohd Farhan bin Mohd Yahkup
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Tangkak)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

206. Muhammad Nur Shariman bin Muhamad Radzi
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

207. Muhammad Ashraff bin Mohd Diah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Johor Bahru)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

208. Shahrul Ekhsan bin Hasim
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

209. Nurakmal Farhan bin Aziz
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Bukit Mertajam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

210. Wan Mohd I'zzat bin wan Abdullah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Bukit Mertajam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

211. Fatimah Zahrah binti Ramli
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Bukit Mertajam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

212. Fatinah binti Abu Bakar
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor(Mahkamah Majistret Muar)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

213. Hemy Annerina binti Haja Mydin
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

214. Lavainyamalar a/p T Sithamparanathan
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Perdagangan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

215. Mohd Khairul Fairuz bin Rahman
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Jawi)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

216. Noor Farhana binti Adham
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Majistret Georgetown)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

217. Nur Aifaa binti Che Abdullah
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

218. R. Hermavhti a/p Regoovaran
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

219. Rehab binti Abdul Shukur
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

220. Nor Shaherma binti Kolek
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Ampang)
Gred L41 (Kontrak)
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang)

16 June 2010

221. Kaiyisah binti Shukri
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Sembilan(Mahkamah Majistret Kuala Pilah)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

222. Akmalhana binti Mohammaed
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

223. Faridah Nurdinie binti Bahrum
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

224. Che Rohana binti Ismail
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

225. Mohd Noor Ilham bin Mohamed Ramli
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Tapah)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

226. Noor Hazura binti Hamid
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka
(Mahkamah Majistret Melaka Tengah)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

227. Nor Fazreen binti Othman
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak
(Mahkamah Sesyen Kuala Kangsar)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

228. Nurliyana binti Md. Zukri
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Kelantan(Mahkamah Majistret Gua Musang)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

229. Nurul Hidayah binti Ismail
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Teluk Intan)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

230. Sharon Anak Jikin
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Shah Alam)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

231. Shazreen Nadia binti Zulkipli
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Terengganu
(Mahkamah Majistret Kemaman)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

232. Nazatul Shima Ab Wahab
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Ampang)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

233. Nazir Amir bin Johari
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Jenayah Perdagangan
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

234. Vinodharan a/l ohan
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Kampar)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

235. Wong Siew Mun
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Pejabat Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah
Persekutuan Kuala Lumpur
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

236. Liyana Zawani binti Mohd Radzi
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Kuala Kangsar)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

237. Muhammad Nor bin Abdurrahim
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Perak(Mahkamah Majistret Sungai Siput)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

238. Saphirra binti Selamat
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor(Mahkamah Majistret Petaling Jaya)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

239. Dominic Chaw Ban Huat
Gred L41 (Kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Sabah
(Mahkamah Majistret Sandakan)
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

240. Malini Anne A/p Satha Sivam Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

241. Goh Ai Rene Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

242. Ain Fadilla binti Md Ali Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

243. Hanis binti Wahed Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

244. Kavitha a/p Sitartha Raja Kuman Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

16 June 2010

245. Sarah binti Zaihan
Gred LS41
Lantikan Baru Seksyen Syariah
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

(Secara pentadbiran dari
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)

28 June 2010

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statistik Pelawat

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterHari ini2937
mod_vvisit_counterSemalam42086
mod_vvisit_counterMinggu ini78249
mod_vvisit_counterMinggu lepas230837
mod_vvisit_counterBulan ini199676
mod_vvisit_counterBulan lepas1388879
mod_vvisit_counterSehingga kini38261815

Kemaskini Terakhir

Isnin, 06 Julai 2015, 11:27

Polls

Sila beri penilaian Portal Web kami
 

Mobile Web

 Portal AGC
Scan QR code for
Mobile access

Pautan Lain

MyGovernment SPKP EPSA
PEMUDAH JKJR Government Transformation Programme
IIM BPH MyIdeas
MSC

SPR

MyEG

DBP