Attorney General's Chambers

  • increase font size
  • Default font size
  • decrease font size
  • red color
  • default color
  • green color
  • lilac color
  • turquoise color
Bahasa Malaysia
AGC Portal
Select a news topic from the list below, then select a news article to read.

Kursus Constitunional Law Principle @ Policies pada 7-10 Dicember 2009

Emel Cetak

Kursus Constitunional Law Principle@Policies







 

 

Majlis Teh Tarik pada 4 Disember 2009

Emel Cetak
There are no translations available.

Majlis Teh Tarik







 

 

Pertandingan Mewarna di Speaker Corner pada 11 Disember 2009

Emel Cetak
There are no translations available.

Pertandingan Mewarna







 

Promotion/Transfer Order list of Management & Professional Officers for May 2010

Emel Cetak
There are no translations available.

No.
Name
From
To
Effective Date
 1.Dato' Engku Nor Faizah binti Engku Atek
Gred Utama A
Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya

Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred Utama Turus III

 1 Mei 2010

 2.En.Muniandy Kannyappan
Gred Utama B 
Jawatan Khas
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
(Secara Pentadbiran ke Ketua Bahagian, Bahagian Penyelidikan)
Jawatan Khas
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred Utama A
(Secara Pentadbiran Ke Ketua Bahagian, Bahagian Penyelidikan)

 1 Mei 2010

 3.Dato' Kamaludin bin Md. Said
Gred Utama B 
Ketua Bahagian Perbicaraan dan Rayuan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Ketua Bahagian
Bahagian Perbicaraan dan Rayuan
Jabata Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred Utama A

 1 Mei 2010

 4.Beh Chan Yong @ Beh Yong yongLantikan Kontrak Peguam Persekutuan  
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

 3 Mei 2010

 5.Muhammad Zayd bin BohorudinLantikan Kontrak Peguam Persekutuan  
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41(Kontrak)

3 Mei 2010

 6.Siamalah a/p Rangasamy Lantikan KontrakTimbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

 3 Mei 2010

 7.Edward Chan Wei Heng Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwaan Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 

 3 Mei 2010

 8.Nabilah binti NizamLantikan KontrakTimbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41

 3 Mei 2010

 9.Goh Ai Rene Lantikan Kontrak 

Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 10.Noor Dayana binti Mohamad  Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (kontrak) 

3 Mei 2010

 11.Suhaili binti Sapuan Lantikan KontrakTimbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (kontrak) 

 3 Mei 2010

 12.Norazlina binti Mohamad YusoffLantikan Kontrak

Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 13.Nurulbadariah binti YusofLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

3 Mei 2010

 14.Najia binti Abdul Razak Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 15.Fardiana Haryanti binti Ahmad Razali Lantikan Kontrak Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Malaysia
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

3 Mei 2010

 16.Masnuraznim  binti Abdul MalikLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan 
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

3 Mei 2010 

 17.Fahrul Razi bin Zainal AbidinLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (kontrak) 

3 Mei 2010

 18.Noor Mawarni binti Abdul HalimLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

3 Mei 2010

19.Mohd Khairuddin bin Idris Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 20.Abirami a/p ShanmugamLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan 
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

 3 Mei 2010

 21.Aiman bin BasirLantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 22.Syamimi Farhana binti Muhammad A.AzizLantikan Kontrak 

Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (kontrak) 

 3 Mei 2010

 23.Ahmad Fariz bin Abdul Hamid Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 24.Hanis binti WahedLantikan KontrakTimbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 3 Mei 2010

 25.Zuraidah binti Rastam Shahrom
Gred L54 
Jawatan Latihan
Jabatan Peguam Negara
Putarajaya
Ketua Unit
Bahagian Hal Ehwal Antarabangasa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L54

10 Mei 2010 

 26.Normastura binti Ayub
Gred L48 
Jawatan Latihan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L48 

10 Mei 2010 

 

 27.Nor Iffa Zarilla binti Abd Rahman Lantikan Baru    Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Johor Bahru)
Gred L41 

10 Mei 2010 

   

 28.Mohd Fillany Siji  Lantikan Baru   Lantikan Baru     Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Sesyen Sandakan)
Gred L41 

10 Mei 2010 

  

 29.Afzan binti Abd. Kahar Lantikan Baru     Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Sesyen Kota Kinabalu)
Gred L41  

10 Mei 2010 

 

 30.Aida binti Jaafar Mad Ariff Lantikan Baru     Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri  Sabah
(Mahkamah Majistret Kota Kinabalu)
Gred L41 

10 Mei 2010 

 31.Mukhriz bin Mat Rus Lantikan Baru     Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Sesyen Georgetown)
Gred L41 

10 Mei 2010 

 32.Ahmad Kamal bin Roslan Lantikan Baru     Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Selangor
Gred L41 

10 Mei 2010 

 33.Nik Haizie Azlin binti Nabidin Lantikan Baru     Pegawai Undang-Undang Pejabat Tanah dan Galian Selangor
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 34.Nurul Atiqah binti Azizan Lantikan Baru     Pegawai Undang-Undang
Pejabat Tanah Dan Galian
Pulau Pinang
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 35.Yusliza binti Awal Lantikan Baru Pegawai Undang-Undang
Pejabat Tanah Dan Galian
Melaka
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 
 36.Siti Wahidah binti Azizi Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 37.Siti Nor Asmah binti Mohd Noor Nordin Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 
 38.Safiyatun binti Ahmadun Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 39.Rullizah binti Haji Abdul Majid Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 40.Rohaiza binti Zainal Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 
 41.Muhammad Azmi bin Mashud Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 42.Mazliana binti Mazlan Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 43.Hafizatul Ifa binti Ab Razak Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 

 
 44.Fatin Hanum binti Abdul Hadi Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 45.Nurul Majdiah binti Mohamad Sayuti Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi, Selangor
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 46.Ezrena binti Zakariah Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Insolvensi Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010 

 
 47.Mohd Syahzan bin Rusni Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi, Selangor
Gred L41 

10 Mei 2010 

  

 48.Haslamizan binti Maliki Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi, Selangor
Gred L41 

10 Mei 2010 

  

 49.Yong Ann Nee Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur 

10 Mei 2010   

 50.Norhani binti Mohamad Adzhar Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Klang)
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Kelantan) 

10 Mei 2010   

 51.Nor Aizam Aiza binti Zamran Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41

(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Pahang) 

10 Mei 2010   

 52.Kamalia binti Yahdi Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Gred L41
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Kelantan) 

10 Mei 2010  

 53.Farah Yasmin binti Salleh Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Terengganu
(Mahkamah Sesyen Kemaman)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 54.Asmah binti Azhari Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Kelantan
(Mahkamah Majistret Gua Musang)
Gred L41 

10 May 2010  

 55.Fieza Fazlin binti Fandi Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010   

 56.Zuraini binti Ab Hamid Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Ampang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 May 2010  

 57.Wan Noora Nisa binti Ngadirin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Shah Alam)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010   

 58.Siti Syakimah binti Ibrahim Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Shah alam)
Gred L41
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010 

 59.Siti Noor Baya binti Jamil Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Klang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010  

 
 60.Nurul Maisarah binti Kamal Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Klang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran Dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010  

 
 61.Nurulhuda binti Ramli Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Selangor
(Mahkamah Majistret Kuala Selangor)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 
 62.Nur Hidayah Raihan binti Md Nasir Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Selayang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010  

 
 63.Nur Hafizah binti Rajuni Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Ampang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010   

 
 64.Nur Aishah Maulat Ahmad Zakiuddin Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Sesyen Petaling Jaya)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 
 65.Haslida binti Ismail Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Negeri Pahang) 

10 Mei 2010  

 
 66.Uma Devi a/p Balasubramaniam Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Majistret Kota Kinabalu)
Gred L41

10 Mei 2010  

 
 67.Siti Rashidah binti Abd Radzaz Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Majistret Kluang)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 
 68.Nurul Huda binti Idris Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Kedah
(Mahkamah Majistret Jitra)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 
 69.Nurfarhana binti Ahmad Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Kedah
(Mahkamah Majistret Sg. Petani)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 
 70.Niat binti Andi Sanrang Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Majistret Tawau)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Sarawak) 

10 Mei 2010   

 
 71.Mohammad Hanafi bin Basri Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Majistret Kota Kinabalu)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Sarawak) 

10 Mei 2010  

 
 72.Masriwani binti Mahmud@ Mamat Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri
Terengganu
(Mahkamah Sesyen Kuala Terengganu)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 
 73.Ifa Sirrhu binti Samsudin Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Melaka
(Mahkamah Majistret Melaka Tengah)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 
 74.Aqeeb Lizalman Nordin bin Zamrey Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Selangor
(Mahkamah Majistret Kuala Langat/Sepang)
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Terengganu) 

10 Mei 2010 

 
 75.Tan Gin Han Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Pulau Pinang
(Mahkamah Sesyen Georgetown)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 
 76.Nurshuhaida binti Zainal Azahar Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Gred L41
(Secara Pentadbiran dari Unit Pendakwaan Kedah) 

10 Mei 2010  

 
 77.Nur Aida binti Md Zainuddin Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 
 78.Luke Ressa Balang Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sabah
(Mahkamah Sesyen Kota Kinabalu)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 
 79.Jasmee Hameeza binti Jaafar Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Johor
(Mahkamah Sesyen Johor Bharu)
Gred L41 

10 Mei 2010   

 80.Jaizah binti Jaafar Sidek Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Melaka
(Mahkamah Majistret Melaka)
Gred L41 

10 Mei 2010    

 81.Faten Hadni binti Khairuddin Lantikan Baru Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negeri Sembilan
(Mahkamah Majistret Seremban)
Gred L41 

10 Mei 2010  

 82.Hanisa binti Salehin Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010   

 83.Ruzanna binti Ahmad Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Jabatan Tenaga Kerja
Semenanjung Malaysia
Putrajaya
Gred L41 

10 Mei 2010    

 84.Sitti Amyrah binti Johari Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010   

 85.Muhammad Firdaus bin Abdul Rahim Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 86.Keng Aik Mei Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010   

 87.Sri Ikhdiana Khaireen binti Abu Hurairah Lantikan Baru Penolong Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 88.Noor Nadira binti Noordin Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010    

 89.Teh Li Siew Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010    

 90.Sandra Ko Chze Siew Lantikan Baru Peguam Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara Sarawak
Gred L41 

10 Mei 2010    

 91.Nurhasmanita binti Abdul Manap Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 92.Nor Shazana Sedek Shah Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010 

 93.Natrah Mazman Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 94.Mona Hazratulaswati binti Fauzi Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010 

 95.Khairul Nizam Mohd Kamal Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010  

 96.Idamasliza binti Maarof Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010 

 97.Catherine Nicholas Lantikan Baru  Peguam Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Gred L41 

10 Mei 2010 

 98.Nurul Eylia Yunos Lantikan Baru  Timbalan Pendakwa Raya
Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
Gred L41 

10 Mei 2010  

 99.Dato' Mohd Yusof bin Hj. Zainal Abiden
Gred Utama Turus II 
Peguam Cara Negara II
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Cara Negara II
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama Turus II
(Secara Pentadbiran dari Jawatan Gred Utama Turus II) 

11 May 2010

 100.Dato' tun Abd Majid bin Tun Hamzah
Gred Utama Turus III
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred Utama Turus II) 
Ketua Bahagian 
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Ketua Bahagian
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama Turus III
(Secara Pentadbiran dari Jawatan Gred Utama Turus II/III) 

11 Mei 2010 

 101.Najia binti Abd Razak
Gred L41(Kontrak) 
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

11 Mei 2010

 102.Zuraida binti Rastam Shahrom
Gred L54 
Jawatan Latihan Jabatan Peguam Negara
Putrajaya  Ketua Unit
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L54 

15 Mei 2010 

 
 103.Normastura binti Ayub
Gred L48 
Jawatan Latihan Jabatan Peguam Negara
Putrajaya  Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L48 

15 Mei 2010 

 
 104.Muhaimin bin Aris
Gred L41
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan Negara
Perak
(Mahkamah Majistret Tanjung Malim)
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Negeri Perak
(Mahkamah Majistret Ipoh)
Gred L41

 16 Mei 2010

 105.Koh Chee hong
Gred L41 (kontrak)
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan
Negeri Perak
(Mahkamah Majistret Tanjung Malim)

 16 Mei 2010

 106.Alfian bin Yang Amri
Gred L54
Ketua Unit
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Jawatan Khas
Jabatan Peguam Negara Putrajaya
Memangku Gred Utama C
(Secara Pentadbiran ke Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa)

 16 Mei 2010

 107.

Normazli binti Abdul Rahim
Gred L54
Ketua Unit
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Ketua Unit
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L54 

16 Mei 2010 

 108.Juraidah binti Abbas
Memangku Gred L52 
Peguam Kanan Persekutuan
Unit Guaman
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri
Melaka
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52

 16 Mei 2010

 109.Ida Adibah binti Md.Razali
Gred L48 
Ketua Penolong Pengarah
Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
Bandar Baru Bangi Selangor 
Penolong Kanan Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L48

 16 Mei 2010

 110.Nur Sarah Dina binti Baharudin
Memangku Gred L44 
Penolong Penggubal
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku gred L44

 16 Mei 2010

 111.Syarifah Khairiah binti Syed Akmal
Gred L41 
Peguam Persekutuan
Kementerian Pertahanan Malaysia
Kuala Lumpur
Peguam Persekutuan
Jabatan Latihan Khidmat Negara
Kuala Lumpur
Gred L41

 16 Mei 2010

 112.Dato' khadijah binti Idris
Gred Utama A
Pesuruhjaya Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang Bahagian Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Ketua Bahagian
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama A 

 16 Mei 2010

 113.Dato' Ilani binti Mohamad Ibrahim
Gred Utama B 
Timbalan Penggubal Undang-Undang Parlimen I
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Pesuruhjaya Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Bahagian Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama B

 16 Mei 2010

 114.Aslina binti Joned
Memangku Gred Utama C 
Timbalan Pesuruhjaya Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang I
Bahagian Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Pengerusi
Mahkamah Perusahaan
Kuala Lumpur
Memangku Gred Utama C 

16 Mei 2010

 115.Kamarolzaman bin Abiden
Memangku Gred Utama C
Pengerusi
Mahkamah Perusahaan
Kuala Lumpur 
Timbalan Pesuruhjaya Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang I
Bahagian Penyemakan dan Pembaharuan Undang-Undang
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred Utama C 

 16 Mei 2010

 116.Donny bin Abdullah
Gred L41 
Penolong Penggubal
Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak) 

 16 Mei 2010

 117.Ashyraf Ashy'ari bin Kamaruzaman
Gred L41 (Kontrak) 
Peguam Persekutuan
Jabatan Latihan Khidmat Negara
Kuala Lumpur
Peguam Persekutuan
Kementerian Pertahanan
Kuala Lumpur
Gred L41 (Kontrak)

 16 Mei 2010

 118.Salwani binti Abdullah
Gred L52
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat (Syariah) 
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Ketua Unit
Bahagian Penasihat (Syariah)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L54

 16 Mei 2010

 119.Nur Fauzah binti Dato' Mokhtar
Gred L52
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa 
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
 
Ketua Unit Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L54
(Bukan Dengan Tujuan Naik Pangkat) 

 16 Mei 2010

 120.Rodaiah binti Muhammad
Gred L52 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat (Munisipal)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Ketua Unit
Bahagian Penasihat (Munisipal)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L54
(Bukan Dengan Tujuan Naik Pangkat)

 16 Mei 2010

 121.Muhammad Bukhari bin Ab. Hamid
Gred L48
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L52) 
Pendaftar
Unit Perlindungan Saksi
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya

  
Pendaftar
Unit Perlindungan Saksi
Jabatan Perdana Menteri
Putrajaya
Memangku Gred L52

 16 Mei 2010

 122.Nik Serene binti Dato' Nik Hashim
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52

 16 Mei 2010

 123.Naziah binti Mokhtar @ Sota
Gred L48 
Timbalan Pendakwa Raya
Unit Pendakwaan 
Jabatan Peguam Negara
Cawangan Wilayah Persekutuan
Kuala Lumpur 
Timbalan Pendakwa Raya
Jabatan Kastam Diraja Malaysia
Putrajaya
Memangku Gred L52 

 16 Mei 2010

 124.Noramilia binti Mohd Saad
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 

Peguam Kanan Persekutuan
Unit Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52

 16 Mei 2010

 125.Norhasmiza binti Othman
Gred L48 
Penolong Kepada Penasihat Undang-Undang Negeri
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka
Peguam Kanan Persekutuan  
Unit Guaman
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Melaka
Memangku gred L52

 16 Mei 2010

 126.Farhani binti Ahmad Tajuddin
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarabagsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52

16 Mei 2010 

 127.Zawawi bin Ghazali
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat (Munisipal)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat (Munisipal)
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52 

16 Mei 2010

 128.Mohd Zawawi bin Ismail
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52 

16 Mei 2010

 129.D.Sunita Kaur Jessy a/p H. Daljit Singh Jessy
Gred L48 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L52 

16 Mei 2010 

 130.Farah Azlina binti Latif
Gred L44
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L48)
Timbalan Pedakwaan Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L48
(Bukan Tujuan Naik Pangkat)

16 Mei 2010

 131.Zurshida Murni binti Abdul Hamid
Gred L41
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred L44 

16 Mei 2010

 132.Hartini Ramly
Gred L41 
Penolong Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Penolong Penggubal Undang-Undang Parlimen
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L44) 

16 Mei 2010 

 133.Rozaimah binti Adnan
Gred L41 
Peguam Persekutuan
Institut  Ukur Tanah dan Ukur
Negara (INSTUN)
Perak 
Peguam Persekutuan
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L44)

16 Mei 2010 

 134.Melati binti Abdul Hamid
Gred L41 
Peguam Persekutuan
Bahagan Hal Ehwal Antarabangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Peguam Persekutuan
Bahagian Hal Ehwal Antarbangsa
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L44) 

 16 Mei 2010

 135.Dato' Che Mohd Ruziman bin Ghazali
Gred Utama C 
Penasihat Undang-Undang
Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan
Kuala Lumpur
Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan Malaysia 
Putrajaya
Gred Utama C 

 16 Mei 2010

 136.Fadilah Shah binti Abdul Latif
Gred L44
Peguam Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara 
Putarajaya
Peguam Persekutuan
Bahagan Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L44
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred L48)

 16 Mei 2010

 137.Datuk Abdul Rahman Putra bin Dato' Hj Taha
Gred Utama C
Penasihat Undang-Undang Negeri
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
Penasihat Undang-Undang Negeri
Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Johor
Memangku Gred Utama B 

 16 Mei 2010

 138.Datin Azizah binti Nawawi
Memangku Gred Utama B
Timbalan Ketua Bahagian I
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Ketua Bahagian
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Memangku Gred Utama B
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred Utama A) 

 16 Mei 2010

 139.Iskandar Ali bin Dewa
Gred L54 
Ketua Unit
Bahagian Penasihat
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Penasihat Undang-Undang
Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan
Kuala Lumpur
Gred L54
(Ssecara Khas Untuk Penyandang Gred Utama C) 

 16 Mei 2010

 140.Suzana binti Atan
Gred L54
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Perbicaraan dan Rayuan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Timbalan Ketua Bahagian I
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L54
(Secara Khas Untuk Penyandang Gred Utama C) 

16 Mei 2010

 141.Farahana binti Rabidin
Gred L52 
Peguam Kanan Persekutuan
Bahagian Penyelidikan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Ketua unit
Bahagian Gubalan
Jabatan Peguam Negara
Putarajaya
Memangku Gred L54
(Bukan Dengan Tujuan Naik Pangkat)

16 Mei 2010

 142.Amarjeet Singh a/l Serjit Singh
Gred Utama C 
Timbalan Ketua Bahagian II
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 
Timbalan Ketua Bahagian I
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred Utama C 

16 Mei 2010

 143.Suzana binti Atan
Gred L54 
Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Perbicaraan dan Rayuan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya 

Timbalan Ketua Bahagian II
Bahagian Guaman
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L54

(Secara Khas Untuk Penyandang Gred Utama C) 

16 Mei 2010 

 144.Rebecca a/p Mathan Lantikan Kontrak Timbalan Pendakwa Raya
Bahagian Pendakwaan
Jabatan Peguam Negara
Putrajaya
Gred L41 (Kontrak)

17 Mei 2010 

 145.Maizatul Munirah binti Abdul Rahman Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya 

17 Mei 2010 

 

 
 146.Mohd Isa bin Mohamed Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 147.Nor Ahmeed Fahd bin Abdullah Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 148.Nurul Ainna binti Ahmad Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 149.Maslinda binti Selamat Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 150.Mohd Iria Izham bin Basir Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 
 151.Norliza binti Hussin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 152.Gerald Empaling Donald Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 153.Shafiza binti Abdul Razak Tready Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 154.Wong Siew Wee Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 
 155.Norshakinah binti Ahmad Kamarudin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 156.Nurshahida binti Abdul Rahim Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 
 157.Siti Hafiza Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 
 158.Mohd Fitri bin Sadarudin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 159.Nurulfitriza binti Abd Latif Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 160.Muhammad Hazri bin Hanafi Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 161.Erry Shahriman bin Nor Aripin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 162.Nurul Nadia binti Abdul Razak Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 163.Ahmad 'Adhaa 'Amir Yasser bin Amri Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 164.Muhammad Hafiz bin Mohd Noor Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 165.Nurulrasyidah binti Mohd Akit Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010  

 
 166.Nurulhuda Zakariya Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 167.Firdaus Sidqi bin Shahril Azli Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 168.Mohd Hezri bin Shaharil Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 169.Azyuni Izzaty binti Sulaiman Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 170.Jesrina Kaur Grewal Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 171.Ahmad Dzulfadzli bin Hamdan @ Uging Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 172.Zulhairil bin Sulaiman Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 173.Siti Radziah binti Kamarudin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 174.Ahmad Farid bin Ahmad Kamal Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 175.Atiqah binti Abdul Karim @ Husaini Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 176.Ala'uddin bin Baharom Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 177.Azureen Sahira binti Saufee Afandi Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 
 178.Aina Azahra binti Ariffin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 

 179.Namirah Hnum binti Mohamed Albaki Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 180.Zaki Asyraf bin Zubir Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010  

 
 181.Lydiana binti Mansor Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 182.Nik Mohd Fadli bin Nik Azlan Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 183.Farid bin Daud Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010 

 
 184.Lukman Hakim bin Abu Bakar Sedik Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya  

17 Mei 2010  

 
 185.Ellyana binti Razali Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 186.Siti Salwa binti Ja'afar Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 187.Fong Chee Keen Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 188.Mohd Khairul Hafizuddin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 189.Arun a/l Noval Dass Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 190.Mohd Isa bin Md Nor Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 191.Farah Adlini binti Mohd Din Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 192.Muhammad Najib bin Ismail Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 193.Farah Hana binti Hashim Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 194.Nur Zakiyah binti Shamsudin Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010

 195.Nur Hidayah binti Abd Mutalib Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 196.Amal Razim bin Alias Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010

 197.Nadia binti Mohd Kamal Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 198.Rahimah binti Rahim Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010

 199.Zaridah binti Y. Abdul Jaapar Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010

 200.Zura Syazween binti Hamizan Lantikan BaruPejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 201.Syahdatul Kamilah binti Zakaria Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 202.Siti Suriatey binti Mohamed Yusoff Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010

 203.Nuruhuda binti Mohd Yusof Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010  

 204.Azlina binti Ahmad Sharif Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 205.Aishah Hijriah binti Arshad Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 206.Mohd Izuddin bin Mohd Shukri Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya   

17 Mei 2010 

 207.Mohd Faiz bin Omar Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya    

17 Mei 2010  

 208.Muhamad Safuan bin Azhar Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010

 
 209.Shazali bin Hidayat Shariff Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 210.Abdul Hayyi bin Salim Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 211.Norhabsarina binti Ayob Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010  

 
 212.Noorul Fhaiez binti Mohd Nayan Lantikan Baru Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010  

 
 213.Norul Fitri binti Hamdan Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 214.Nurul Asyifa binti Redzuan Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010  

 
 215.Asfahani binti Hamzah Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010  

 
 216.Noorhidayah binti Mohd Saad Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010  

 
 217.Noraisyah binti Mohd Yusof Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 218.Solehah Noratikah binti Ismail Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 219.Ahmad Shamil Azad bin Abdul Hamid Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 220.Norzaliza binti Tesmin Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 221.Nurul Izzah binti Hassan Basri Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 222.Hazwanie binti Husain Bustari Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 223.Sarah Muniraan binti Zaharifudin Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010

 
 224.Sara Zuriati binti Zaharifudin Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010

 
 225.Kaveetha a/p Armugem Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 226.Raziatullaili binti Mohd Abolah Lantikan Baru  Pejabat Ketua Pendaftar
Mahkamah Persekutuan
Putrajaya     

17 Mei 2010 

 
 

MS ISO 9001:2008 Certification Workshop , Level 3 Attorney General's Chambers, 11-12 December 2009

Emel Cetak
There are no translations available.

MS ISO 9001:2008 Certification Workshop , Level 3 Attorney General's Chambers, 11-12 December 2009

MS ISO 9001:2008 Certification Workshop



 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statistik Pelawat

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterHari ini17866
mod_vvisit_counterSemalam50216
mod_vvisit_counterMinggu ini165788
mod_vvisit_counterMinggu lepas345968
mod_vvisit_counterBulan ini947116
mod_vvisit_counterBulan lepas1378644
mod_vvisit_counterSehingga kini28584808

Kemaskini Terakhir

Rabu, 20 Ogos 2014, 10:33

Polls

Sila beri penilaian Portal Web kami
 

Mobile Web

 Portal AGC
Scan QR code for
Mobile access

Pautan Lain

MyGovernment SPKP EPSA
PEMUDAH JKJR Government Transformation Programme
IIM BPH MyIdeas
MSC

SPR

MyEG

DBP